Këngëtarja

Arta: Rinori më tradhtoi me Taynën, nuk ja mora paratë atij se ishte sigurim

Ka qenë e ftuar në emisionin “Thumb”.

E në intervistën e dhënë, këngëtarja Arta Memedi ka japur deklarata të forta, shkruan Ballkani.info.

Ajo ka thënë se Rinori dhe Tayna dikur ishin në lidhje, duke e tradhtuar atë në anën private dhe profesionale.

Po ashtu, e pyetur se me çka financohej për projektet, Arta tha se ajo ka punuar vet dhe kohën kur e njoftoi Rinorin, ai ka punuar si sigurim e nuk kishte para./Ballkani.info/

https://www.youtube.com/watch?v=qvjTE_3F0-c