Kosovari

Arbër Zeneli shënon, por nuk e shpëton Reimsin nga humbja (VIDEO)

Reimsit nuk i ka mjaftuar goli i Arbër Zenelit dhe Doumbias që të marrë pikë në udhëtim te Caeni.

Vendasit shënuan fitore prej 3 me 2, për të arkëtuar pikët e plota.

Në këtë takim gol shënoi edhe përfaqësuesi i Kosovës, Arbër Zeneli në minutën e 82 nga penaltia.