Euro 2020

Angli – Kosovë, këto ishin notat e futbollistëve “Dardanë”

Kosova pësoi humbje nga Anglia me rezultat 3:5, por bëri lojë të madhe në stadiumin e Southamptonit. Gjiganti mediatik britanik BBC i ka publikuar notat e futbollistëve Verdhekaltër, të cilët dolën me kokën lart

Përfaqësuesja e Kosovës pësoi humbje nga Anglia me rezultat 3:5 sonte, në një ndeshje me plot emocione, e cila u zhvillua në stadiumin e Southamptonit.

Dhe, gjiganti mediatik britanik BBC i ka publikuar notat e futbollistëve të të dyja ekipeve.

Valon Berisha u zgjodh futbollisti i ndeshjes, ndërsa lart u vlerësuan edhe futbollistët tjerë “Dardanë”.

loading…