Podujevë

Aksident në fshatin Revuçë të Podujevës, rrokulliset vetura

Një aksident trafiku ka ndodhur sot në fshatin Revuçë të Podujevës.

Përmes fotografive shohim që vetura ka humbur drejtimin duke dal komplet nga rruga dhe rënë në greminë.

Vetura duket se është dëmtuar goxha, ani pse ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar si pasojë e aksidentit.