Modelja

Afrona poston një foto sensuale me vello, ka një porosi për të rinjtë

Modelja Afrona Dika ka postuar një foto tepër sensuale në rrjetet sociale

Në këtë foto Afrona ka të veshur vellon e martesës e ku modelja ka edhe një porosi për fansat e saj.

“Ndiqeni zemrën e juaj dhe ëndrrat e juaja do të bëhen realitet”, ka shkruar Afrona.

Afrona ndryshe më 21 shtator ka ndërruar unazat me Bleron duke i dhënë fund kështu beqarisë.

loading…