Zhduket një person në Istog, ishte rrotulluar me traktor derisa po i ikte Policisë Kufitare

Arsim Delijaj është zhdukur në fshatin Suhogrellë të Komunës së Istogut.

Ai ka humbur dje rreth orës 19:30, raporton “RTV Fontana”.

Sipas familjarve të personit të vetaksidentuar, shkaku i rrotullimit të traktorit dyshohet të jetë ikja nga policia kufitare.

Policia dhe banorët e fshatit është vënë në kërkim të personit.