Xhensila Myrtezaj

Xhensila ka bërë tatuazh emrin e vajzës: Ky është vendi special që e ka rezervuar ajo për Ajkën

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku.

Ajo dhe burri i saj, aktori Bes Kallaku janë një prej çifteve më të dashura për publikun.

Është Xhensila ajo që nuk mungon me postime në rrjete sociale. Sot, ajo përmes një postimi ka treguar se ka bërë tatuazh emrin e vajzës.

E këtë moment Xhensila e ka ndarë me ndjekësit e saj.