balerina ruse

Vritet në mes të rrugës balerina ruse, njihej edhe për lidhje sekrete me një politikan

Natalia Pronina, 30 vjeçe u qëllua në një rrugë në Moskë.

Një krim i rëndë raportohet nga Rusia, ku një balerinë është qëlluar për vdekje në një rrugë në Moskë, pasi dyshohet se kishte lidhje me një burrë që raportohet se është politikan.

Natalia Pronina, 30 vjeçe u qëllua nga një vrasës i maskuar, i cili e ekzekutoi me pistoletë nga një distancë e afërt, raporton The Sun.

Ajo u vra kur po kthehej në shtëpi pas provave dhe thuhet se agresori hodhi një granatë më parë, në mënyrë që të largonte vëmendjen nga të shtënat.