Tiranë

Vritet 27 vjeçari në Tiranë, pamjet e para nga vendi i ngjarjes

Një vrasje tronditi Tiranën mbrëmë.

Viktima është identifikuar si Mehmet Qama 27 vjeç dhe vrasja ka ndodhur në lagjen “5 Maji”.

Sipas policisë Rreth orës 23:15, në rrugën “5 Maj”, në rrethana ende të paqarta është plagosur me armë zjarri pistoletë, shtetasi M. Q., 27 vjeç, i cili si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë në spital.”

Shërbimet e Policisë kanë shkuar menjëherë në vendngjarje, kanë bërë rrethimin e zonës dhe po kryejnë kontrolle për kapjen e autorit.

Ora News sjell pamjet e para nga vendi i ngjarjes.