Këngëtarja

Violetë Kukaj ‘godet’ sërish, tërheq vëmendjen me fustanin e çarë te këmba

Violetë Kukaj dy ditë më parë ishte kryefjalë në mediet rozë.

Këngëtarja e cila numëron pas vetes një karrierë të gjatë muzikore ka pësuar një ndryshim drastik në pamjen e saj.

Madje Violetë Kukaj u krahasua me këngëtaren Tayna.

Të shumta ishin komentet që e akuzuan atë për operacione plastike, si mollëza, hunda dhe buzët.

Tani, këngëtarja ka tërhequr sërish vëmendjen me paraqitjen e radhës, teksa shfaqet e veshur me fustan të kuq, i çarë tek pjesë e këmbës, ndërsa është rregulluar deri në detaje.