Rusi

VIDEO/ Rrokulliset kamioni në humnerë, shoferi shpëton mrekullisht

Një moment i frikshëm u regjistrua në fabrikën e minierave dhe përpunimit të xeherorit Kachkanarsky në rajonin e Sverdlovsk të Rusisë kur një kamion 200 ton , siç raportohet nga Daily Mail, ra nga një lartësi prej gati 24 metrash.

Ai papritmas bie nga një lartësi e madhe, pasi duket se ka humbur kontrollin dhe është përmbysur .

Më pas është përshirë nga flakët

Shoferi, detajet e të cilit nuk janë bërë të ditura, arriti të dilte nga automjeti dhe u shpëtua duke marrë ndihmën e parë.

Incidenti ndodhi më 18 nëntor.