Klinë

VIDEO/ Momenti kur një qytetarë në Klinë arrestohet, dyshohet se nuk vendosi maskën

Një person është ndaluar dhe më pas arrestuar nga Policia në Klinë.

Rasti ka ndodhur sot rreth orës 11:00 në qendër të qytetit.

Portali Klina.info raporton se i njëjti u arrestua për shkak të mosmbajtjes së maskës.

Më poshtë keni momentin e arrestimit të qytetarit nga Policia e Kosovës.