Aksidenti

VIDEO/ Aksident në Prishtinë, edhe pas një ore policia nuk janë në vendin e ngjarjes

Aksidenti ne ‘Bulevardin Dëshmoret e Kombit’ ka shkaktuar tollovi te madhe ne komunikacion ne këtë pjesë te Prishtinës.

Ka kaluar një orë prej kur ka ndodhur aksidenti dhe policia ende nuk janë vendin e ngjarjes.

Aksidente të tilla shumë shpesh krijojn kolona te gjata dhe e bëjnë edhe më problematik komunikacionin ne kryeqytet.

No description available.