aksident

Vetura godet një studente te Fakulteti i Filologjisë

Sot rreth orës 10:30, në rrugën “Eqrem Çabej”, në Prishtinë, ka ndodhur një aksident i komunikacionit rrugor në mes të një automjeti dhe një këmbësori.

Si pasojë e aksidentit këmbësori ka pësuar lëndime dhe i njëjti është dërguar për trajtim mjekësor.

Me rastin po merren hetuesit e trafikut rajonal.