Kryeparlamentari

Veseli: Gëzuar Vitin e Ri 2019!

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli ka uruar të gjithë qytetarët e vendit për Vitin e Ri.
Kreu i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli i ka uruar të gjithë qytetarët e vendit për Vitin e Ri 2019.

Në një postim në profilin e tij zyrtar në rrjetin social Facebook, Veseli ka uruar qytetarët që viti 2019 të jet vit i mbarë për të gjithë qytetarët dhe familjet e tyre.

Urimi i plotë i Veselit:

Gëzuar Vitin e Ri 2019!

Vit të mbarë dhe gjithë të mirat për ju dhe familjet tuaja.