Ish-kryeministri

Vdes miku i Ramush Haradinajt

Ish-kryeministri e kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ka bërë të ditur se ka vdekur një mik i tij.

Lajmin e ka bërë të ditur Haradinaj në Facebook.

“Lamtumirë miku im Agim Llalloshi. Bashkëndjej dhembjen me familjen dhe të gjithë ata që e njohën”, ka shkruar Haradinaj.