Valon Berisha

Valon Berishës s’po i pritet të luaj kundër Lionel Messit

Sot sytë dhe veshtë e adhuruesve sportiv do të jenë në Francë, atje ku pritet të debutoj me fanellën e PSG-së kundër Reims, fituesi i 6 “Topave të Artë”, Lionel Messi

Debutimin e tij duke se mezi po e presin edhe kundërshtarët e tij sonte.

Futbollisti kosovar që luan për Reimsin, Valon Berisha ka postuar një fotografi në Instastory, ki shihet edhe Lionel Messi.

Nëse starton sonte, Berisha do të ketë punë me superyllin argjentinas.

Ndeshja zhvillohet në ora 20:$5