Megi dhe Sidriti

Vajza e deputetit të ndjerë Bashkim Fino i jep fund beqarisë; Kryebashkiaku Veliaj celebron çiftin më të ri në Tiranë FOTO

Vajza e ish-deputetit të ndjerë të Partisë Socialiste Bashkim Fino i dha sot fund beqarisë.

Megi dhe Sidriti janë çifti më i ri në kryeqytet dhe lajmin e bëri me dije kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj i cili celebroi dy të rinjtë.

“Një verë plot dashuri! Jetë të lumtur Megi dhe Sidriti, çifti më i ri në kryeqytet. Të trashëgoheni, e në pafundësi bashkë!”, shkruan Veliaj në rrjetet sociale, teksa ka postuar edhe disa foto nga ceremonia.

Pak kohë më parë Megi Fino u emërua zëvendës ministre për Evropën dhe Punët e Jashtme.