Tuna

Tuna gjysmë e zhveshur tregon kush i mungon, nuk është Patrisi

Tuna është ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.
Ajo tashmë është nënë e një djali i cili është një fëmijë shumë simpatik.

Tuna është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet e që shumica kanë të bëjnë me djalin e saj.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet gjysmë e zhveshur dhe thotë se po i mungon shumë shoqja e saj.