Këngëtarja

Tuna: Epitetin ‘Zogu më i mirë prej krejtve’ do ta mbajë mbi supe sa të jem gjallë

Para disa viteve kënga e saj “Fenix”, në duet me ish të dashurin e saj, Cozman bëri bujë të madhe mediatike.

Kjo ngase këngëtarja nga Maqedonia, në një pjesë të këngës thotë se është “Zogu më i mirë prej krejtve”.

Edhe pse kanë kaluar disa vite që nga projekti i saj, Tuna tanimë është bërë nënë dhe ende mban epitet të tillë.

E në intervistën që dha për emisionin “Mirage”, që është prodhim i lajmi.net, ajo tregon se si ndihet kur njerëzit i drejtohen në këtë mënyrë.

Përgjigjen e saj interesante mund ta mësoni në videon e mëposhtme nga minuta e 10:05.
https://www.youtube.com/watch?v=zgY9fYAa-K8