Shkodër

Të shtëna armësh në Shkodër, plagosen dy persona, njëri prej tyre zyrtar policor

Të shtëna armësh kanë ka pasur në fshatin Shtoj i Ri në Shkodër.

Raportohet se nga të shtënat kanë mbetur të plagosur dy persona, njëri prej të cilëve është zyrtar policor, Euronews.al.

Bëhet e ditur se policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të saj.