Tayna

Tayna publikon pamje të shtëpisë së saj, thotë se babai i ndërtoi Greqinë në terracë

Padyshim ajo është një nga këngëtaret më të kërkuara në estradë.

Tayna është mjaft aktive me projekte muzikore, si dhe koncerte në vende të ndryshme, shkruan Reporteri.net.

Këngëtarja ka publikuar disa pamje nga terraca e shtëpisë së saj, e që për këto kushte ajo falenderon babain e saj.

Madje, Tayna në njërën nga pamjet ka shkruar se babai asaj i ka sjellur Greqinë në terracën e shtëpisë.

Në muzikë, projekti i saj i fundit mban titullin “La Boca” e lansuar vetëm një javë më parë në bashkëpunim me L’Algérino.