Tyna

Tayna publikon foto me menaxherin e saj, çfarë po kurdis dyshja?

E keni menduar ndonjëherë se kush qëndron prapa sukseseve të yjeve tona, personave të cilëve u shkon një meritë mjaftë e madhe në punën që bëjnë?

Bëhet fjalë për menaxherin e njohur kosovar, Rinor Hykolli i cili po bën namin me reperen e famshme kosovare, Tayna, shkruan Indeksonline.

Rinori qëndron afër zemrave të publikut e që tërë këtë e bën me përkushtim dhe punë të madhe.

Këtë punë të tij e shohim edhe përmes postimeve në rrjetet sociale.

Së fundmi këngëtarja publikoi në Instastory një imazh e shoqëruar nga menaxheri i saj, por se çfarë po ‘kurdis’ dyshja e njohur mbetet të kuptohet ditëve në vazhdim./Indeksonline/