Reperja

Tayna feston ditëlindjen e 23-të, duke ngacmuar imagjinatën e fansave me poza provokuese në Instagram

Reperja e njohur Tayna feston sot (e shtunë) ditëlindjen e saj të 23-të.

Të shumta ishin urimet nga miqtë, kolegët dhe familjarët e saj me këtë rast.

Tayna vendosi që në përvjetorin e 23-të të lindjes, të publikojë për fansat disa poza ngacmuese në rrjetin social Instagram.

E veshur me fustan të shkurtër të kuq me material prej lëkure, reperja nga Prizreni vuri mjaft mirë në pah linjat e saj atraktive.

Në një prej fotografi, ajo nuk hezitoi të pozojë nga mrapa, duke vënë kështu në dukje të pasmet e saj.

“Duke festuar jetën”, shkroi ajo në mbishkrimin e këtyre fotografive, ndërsa pranoi urime të shumta nga ndjekësit e saj.

View this post on Instagram

Celebrating life♐️

A post shared by Tayna (@tayna) on