Tayna e ‘nxehtë’ nga shtrati

Është superaktive në rrjetet sociale.

Sonte, siç duket reperja Tayna ka vendosur që t’i ngacmojë meshkujt që e ndjekin, shkruan Ballkani.info.

Kjo se, nga shtrati ajo ka hedhur një video të nxehtë dhe një fotografi, duke i lënë kështu pak vend imagjinatës mashkullore.

Kujtojmë që reperja së fundmi po qëndron në Gjermani ku do ketë koncert, siç po ka në vendet tjera të Evropës./Ballkani.info/