Artistet

Tayna dhe Dafina Zeqiri e ‘djegin’ me twerk lëvizje sensuale dhe provokuese

Muaj më parë Tayna dhe Dafina publikuan bashkëpunimin e tyre “Bye Bye”.

Ky bashkëpunimi i tyre i parë u pëlqye shumë nga publiku.

Melodinë e kanë krijuar vetë dy vajzat ndërsa tekstin e ka shkruar Tayna.

Kënga pati jashtëzakonisht sukses, sa pa u bërë ende 24 orë nga publikimi, ka arritur mbi 1 milion shikime në Youtube.

Dhe së fundmi Tayna dhe Dafina Zeqiri kanë performuar bashkë .

Vajzat kanë ndezuar atmosferën kur kanë kënduar këngën e tyre ‘Bye Bye’ dhe, si në videoklip, kanë dhuruar lëvizje provokuese duke tundur të pasmet gjatë performancës.

loading…