Modelja

Sot është super seksi, Kim zhgënjen me këtë foto nga e kaluara

Kim Kardashian ka treguar si dukej vite më parë.

Kim Kardashian me krenari është kthyer në kohë dhe e ka publikuar një foto nga e kaluara.

Pavarësisht se ajo ka marrë shpesh kritika për fotot e vjetra, nuk e ka pasur problem të ndajë me ndjekësit një të tillë në llogarinë e saj në Instagram.

E veshur me një fustan të bardhë, Kim kishte treguar këmbët mirëpo pjesa e vitheve nuk i shihet si sot kur është shndërruar në një super femër.

Kim tani është ndër femrat më të komentuara në botën e shoubizit dhe një sipërmarrëse e suksesshme.

loading…