Skivi feston ditëlindjen, ja sa vjeç u bë ai

Reperi i famshëm, Skivi feston sot ditëlindjen.

Përmes një postimi të publikuar në Instagram bën të ditur se ka sot ditëlindjen dhe mbushë 33 vite, shkruan Ballkani.info

Këtë ditëlindje ai është duke e festuar pranë personave më të rëndësishëm në jetë pasi në Instagram, publikoi një fotografi me prindërit.

“Ditëlindja me prindërit, faleminderit zot për gjithçka”, shkruan ai.
Ndryshe, reperi vazhdon të jetë aktiv me prurje të reja muzikore i cili pëlqehet tejet shumë nga publiku./Ballkani.info/