bashkëpunimi

‘Simpatia e shkollës’ lansohet në këtë datë

Po sjellin një bashkëpunim.

Këngëtari legjendar i muzikës shqiptare Sabri Fejzullahu dhe këngëtarja e njohur Leonora Jakupi kanë paralajmëruar këngën e tyre të përbashkët.

Bashkëpunimi i tyre do të lansohet më datën 8 Nëntor, gjersa titulli i këngës është “Simpatia e shkollës”.

Kështu ka paralajmëruar edhe vet këngëtarja Jakupi përmes një postimi në rrjetin e saj social “Instagram”

Për më shumë ky është postimi i plotë i saj:

“ ‘Simpatia e shkollës’ është kënga e cila do të publikohet ditën e premte në orën 18:00 me legjendën e muzikës tonë Sabri Fejzullahu. Dua sinqerisht dhe pafundësisht të falënderoj Sabrianon për dashurinë pozitivitetin dhe motivimin që ai më jep, jo vetëm mua por të gjithë kolegëve dhe publikut anekënd!”: ka shkruar ndër të tjera Leonora Jakupi në njoftimin e saj.

View this post on Instagram

“Simpatia e shkolles” eshte kenga e cila do te publikohet diten e premte ne oren 18:00 me legjenden e muzikes tone @sabrifejzullahu_official Dua sinqerisht dhe pafundesisht te falenderoj Sabrianon per dashurine pozitivitetin dhe motivimin qe ai me jep jo vetem mua por te gjithe kolegeve dhe publikut anekend ! @shpetimdesku per perkushtimin dhe profesionalizmin e pashoq i cili eshte edhe producent i kenges @kreshnikavdiu per kengen dhe tekstin e cila pritet te jetê nder kenget me te degjuara te kesaj kohe , po ashtu #ardiankastratin per orkestrimin. Uroj qe ashtu sic na ka pelqyer neve te gjitheve si ekipe te ju pelqej edhe juve te dashur miq! @sabrifejzullahu_official @shpetimdesku @deskuarta @kreshnikavdiu @festimisufiofficial @arber_bytyqi_mua @kacilleshi @elaa_kosovo @nkosovshow

A post shared by Leonora Jakupi (@leonorajakupi) on

loading…