Luaras Meha

Shpërthen njëri nga pronarët e lokaleve në Prishtinë: O vorra, veç na leni të punojmë, s’duam asgjë nga ju

Pronar i lokalit të njohur në Prishtinë- “Annex”, Luaras Meha ka reaguar ashpër pas konferencës së kryeministrit Avdullah Hoti lidhur me masat e reja dhe zgjatjen e orës policore

Ai ka thënë se kjo është nëpërkëmbje e jo rimëkëmbje derisa iu ka referuar masave kundër koronavirusit, të cilat e kanë goditur në “kokë” gastronominë, transmeton Ballkani.info

Ky është postimi i pronarit të lokalit të njohur, Annex: