video

Shoqërohet në polici burri nga Podujeva që ia dha makinën fëmijës për ta vozitur (VIDEO)

Një burrë nga Podujeva është shoqëruar në polici pasi ia ka dhënë fëmijës së tij që ta drejtojë veturën.

Policia ka njoftuar se personi është shoqëruar më 4 janar në stacionon policor, nga hetuesit policorë, transmeton Klankosova.

Video ku fëmija shihet duke e vozitur makinën dhe të atin që trimëron për t’i shkelë këmbësorët e gjeni më poshtë.