Shkëlqeu me të bardha

U mahnitët dhe ketë herë nga veshja e trashëgimtares së Top Channel.

Lori tërheq gjithmonë vëmendje me pamjen e saj pasi shfaqet shumë e kuruar.

Së fundmi, blogerja ka postuar një foto ku duket mjaft stil. Ajo shfaqet e veshur me një fustan të bardhë, që nxjerr linjat perfekte të Lorit.

Lori ka veshur një fustan që kushton 130 euro, shoqëruar me një palë sandale ngjyrë ari me çmim 850 euro.

Me këtë zgjedhje duket se e bardha është ngjyra që i shkon për mrekulli. /Gazeta Express/