Qendra Zejtare

Shikoni se si e rrahin mërgimtarin në qendër të Pejës, ishte me familje VIDEO

Mbrëmë rreth orës 23, në Pejë ka ndodhur një rrahje, ku një person është rrahur brenda veturës së tij.

Ngjarja, sipas Telegramisot, ka ndodhur afër “Qendrës Zejtare” në Pejë, kurse i rrahuri ka qenë me familje.

Vetura ishte me targa të Gjermanisë, transmeton Ballkani.info.

Policia e ka konfirmuar rastin dhe sipas tyre së shpejti priten arrestime.
Ballkani.info do t’ju mbajë të informuar për këtë ngjarje. /Ballkani.info/