Liga Kampionëve

Shikoni ndeshjen LIVE: Barcelona – Inter. Ja Linku për [PC-TEL]

Sot në orën 21:00 në “Camp Nou” do të luhet super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Interit e vlefshme për javën e tretë të fazës së grupeve në Champions League.

Ndeshjen mund ta shikoni drejtpërdrejt në LINK-et më poshtë.

Ndeshja – 1 / Punon mirë për TEL – PC.