Champions League

Sërish Raphinha, Barcelona e barazon rezultatin ndaj PSG-së

Barcelona ka arritur të barazojë rezultatin ndaj PSG-së dhe tani është 2:2.

Ishte sërish Raphinha që shënoi një gol të bukur në minutën e 62-të të ndeshjes.