këngëtarja

Ryva Kajtazi vjen elegante dhe joshëse në fustan të tejdukshëm

Ryva Kajtazi kujdeset që në çdo paraqitje të vije me shumë stil.

Ajo vazhdimisht është në hap me trendët e reja dhe edhe këtë herë ajo është shfaqur më bukur se asnjëherë.

Këngëtarja e njohur ka publikuar një imazh në ‘Instagram’ këtë herë e veshur me një fustan të zi elegant dhe të tejdukshëm i cili e bënte të dukje mahnitëse dhe tejet në formë.

Joshëse dhe me shumë stil u paraqiti edhe kësaj radhe këngëtarja e njohur.