Ruzhdi Shehu

Ruzhdi Shehu fton qytetarët e Junikut në tubimin elektoral të LDK-së

Kandidati për kryetar të Komunës së Junikut, Ruzhdi Shehu ka ftuar qytetarët e Junikut në tubimin elektoral të LDK-së, përcjell Ballkani.info.

“Kemi kënaqësinë të ju ftojmë juve dhe familjen tuaj, në tubimin elektoral të LDK-së me qytetarët e Junikut. Në tubim do të shpaloset programi ynë qeverisës 2022/2025 për Komunën e Junikut”, ka shkruar ai.

Postimi i plotë: