VIDEO

Rrëfimi prekës i të moshuares nga Vushtrria që bëri gjithë studion të qajë: Më vdiqën shtatë fëmijë

Një e moshuar nga qyteti i Vushtrrisë ka treguar jetën e vështirë të saj.

Elfete Maxhuni nga Vushtrria, ka treguar një histori tejet të dhimbshme familjare.

Ajo në emisionin “Kojshia Show” që transmetohet në RTK ka rrëfyer se si i kanë vdekur 7 fëmijë.

Me historinë e saj, e moshuara i bëri me lot Daut Demakun dhe Edita Dolin, që ishin prezent në emision.

Ndiqeni minutën e 18:00 të emisionit për më shumë: