Prishtinë

Rrahen prishtinaset

Zëdhënësja e policisë, Florie Ahmeti ka thënë për Ballkani.info së sot rreth orës 13:00 në rrugën “Shpetim Robaj”, në Prishtinë ka pasur përleshje në mes 5 personave.

Ahmeti ka konfirmuar se pesë femra janë të përfshira në këtë rast dhe janë duke u shoqëruar në stacionin policor për intervistim.

“Rreth ores 13:00 kemi pranuar informaten per nje perleshje ne rrugen Shpetim Robaj ne Prishtine. Aktualisht palet e perfshira ne rast 5 persona (femra), jane shoqeruar ne stacion policor dhe jane duke u intervistuar nga ana e policise”, ka theksuar Ahmeti. /Ballkani.info/

loading…