Moderatorja

Roza Lati tregon nëse ka kryer marrëdhënie seksuale me Feron në ashensor

Roza nuk ka hezituar të jap përgjigjen e saj.

Moderatorja Roza Lati para pak minutash e ka publikuar një foto në Instagram ku në fokus të veçantë ka vithet.

Sigurisht se komentet e shumta nuk kanë munguar mirëpo ai që ra në sy kishte të bënte me reperin Fero.

Roza më parë kishte deklaruar se ka kryer marrëdhënie seksuale në ashensor dhe dikujt prej ndjekësve i interesoi nëse ishte ai mashkull reperi Fero.

Nuk ka munguar përgjigja e saj ku edhe e ka mohuar një gjë të tillë.

“Jo. Une ne interviste tregova nje rast timin qe kam guxuar ne vend publik se s’me njihte njeri atehere. Dhe kam qene me te dashurin tim.
Tash kam komplekse profesionale. Por sidoqofte, une edhe “plaç ishalla” te them ndonje dite, she te qelloj kjo fjale ne tekstet e rrepistave, ju po nje gozhde so i bini. Artistin Fero e kam takuar 3 here gjithsej ne jeten time dhe e kam percjell deri ne recepsion kur kemi mbaruar xhirimet. Boll me keto injorancira. Na lini rehat”, u shpreh Roza.