Roza Lati

Roza Lati bashkohet me Bora Zemanin:”Dil bëj qejf”

Roza Lati nuk beri asgje qe te re nga pjesa tjeter e shqiptarve qe u ndane mes Donaldit dhe Bores.

Duhet thene se Donaldi eshte ende opozite pasi shumica eshte ktah moderatores e cila ka zgjedhur heshtjen si pergjigje.

Me ane te nje postimi ne Instagram Roza k shkruar:

“Ky eshte nje fenomen qe ndodh rendom ne historine njerezore. Jo vetem ne Shqiperi. Fatkeqesia ketu eshte qe u be publike.

Dhe Bora Zemani eshte personazh publik. S’eshte as hera e pare as e fundit qe shohim e degjojme te tilla situata. Mos me thoni qe edhe juve nuk ju kane bere goditje te tilla..?0

Qe s’jeni tradhetuar nga ata qe ju deshen, ju perkrahen e ju duartrokiten…. Opinioni im eshte qe Karma EKZISTON. Dhe kthehet cdo gje ne kete jete. Lahet cdo gje ne kete jete.

Bora e dashur mbaje koken lart. Dil bej qejf. Shijo karrieren se je vajze qe punon. Je tjeter nivel. Ke nje publik te tere qe te do. Te dua edhe une.”