Rosanna Arkle

Rosanna reklamon të pasmet bombastike me tanga (FOTO)

Ajo është sensacion i rrjeteve sociale, teksa ndiqet nga mbi 4 milionë njerëz.

Dhe, Rosanna Arkle e dëshmon vazhdimisht se pse është kaq e popullarizuar, duke publikuar fotografi marramendëse në Instagram.

Bukuroshja 30-vjeçare, e lindur në Australi dhe e rritur në Zelandën e Re, reklamon sidomos të pasmet e saj bombastike, me tanga.

Rosanna duket e vendosur t’i bëjë seriozisht konkurrencë asaj që po konsiderohet biondja më seksi e Instagramit, Lindsey Pelas.