Këngëtarja

Rita Ora tregon format e trupit në bikini (FOTO)

Këngëtarja Rita Ora e fillon vitin e ri 2019 me realizim të pozave joshëse siç di ajo t’i bëjë më së miri.

Trupi i saj i djersitur vetëm në të brendshme duket tejet seksi dhe i formësuar..

Këtë pozë këngëtarja e ka bërë publike në rrjetin social “Instagram”, ku ka marrë mijëra pëlqime e qindra komente nga fansat e saj!