Cardi B

Reperja e famshme e nis shumë “hot” 2021, poston pozat provokuese me bikini FOTO

Reperja me famë botërore, Cardi B, e ka nisur vitin 2021 në mënyrën më të mirë të mundshme, duke bërë pushime.

Përmes postimeve në rrjetet sociale, fituesja e çmimit “Grammy” ka zbuluar se po argëtohet pa fund. Madje nuk ka ngurruar që të publikojë edhe fotografi mjaft “hot”.

Cardi B ka ndarë me ndjekësit disa poza ku shfaqet me rroba banje, të cilat janë shumë të vogla për linjat trupore që ajo ka.

Madje reperja është shprehur se tani e tutje do të kujdeset për format e saj të bollshme dhe do të nisë fitness-in.