2po2

Reperi i njohur shqiptar ankohet se po merr shumë pak urime për ditëlindje

Rep-artisti i njohur shqiptar, Besnik Canolli i njohur si 2Po2 sot feston ditëlindjen.

Këngëtari shumë i dashur për publikun sot mbushi 41 vjet.

Në datë e tij të lindjes, këngëtari ka postuar një fotografi, në të cilën ka marrë pëlqime dhe komente të shumta. “10/07 🎉 Ma Shum Vjet Ma pak Urime #cestlavie“, ka shkruar Besniku në Instagram për 129 mijë ndjekësit e tij në instagram

loading…