Reagon Baby G pasi u tha se u prangos dhe përfundoi në psikiatri

Ditën e djeshme, këngëtarja e njohur Baby G është arrestuar nga policia pasi është kapur me lëndë narkotike në Prishtinë.

Por veç kësaj këngëtarja ka qenë në gjendje të rëndë shëndetësore si pasojë e mbidozës dhe përzierjes së lëndëve narkotike.

Sipas Indeksonline menjëherë pas arrestimit, Baby G është dërguar në Urgjencën e Kosovës dhe më pas është shtruar në Spitalin Psikiatri. Të gjithë fansat po prisnin reagimin e saj dhe më në fund erdhi.

Ajo ka publikuar një foto në instastory ku i shkruan fansave të saj se i do shumë dhe gjithashtu postoi një foto në Instagram ku u shpreh:

“Folin folin, un kesh kesh”, si për të treguar që është shumë mirë.

https://www.instagram.com/p/BqXlMMvHJHV/