FOTO

Reagimi i shumëpritur, Kejsi ka disa fjalë për Stresin pas fitores

Mbrëmjen e djeshme ishte finalja e madhe e Big Brother Vip, me fitues Stresin.

Stresi ka arritur t’i mposhtë të katër konkurrentët e tjerë që i kishte në finale, përfshirë Juliana Nurën, Artan Thaçin, Vedat Bajramin si dhe Mbresa Hajrullahun.

Urmiet ndaj tij kanë qenë të shumta, dhe mes tyre nuk ka munguar as ai i ish-partneres së reperit, Kejsit.

“Nuk kishte si të ndodhte ndryshe. Krenare dhe e lumtur për ty”, shkruan Keisi, teksa shihet se ka qenë duke ndjekur të gjithë finalen live./albeu.com