Rastësia bën sërish bashkë Alketën dhe Kledin

Këtë vit pjesë e jurisë së programit “Dance With Me” në vend të koreografit Albi Nako është bërë balerini dhe koreografi i njohur, i cili jeton në Itali Kledi Kadiu.

Gjatë ditës së sotme Kledi duket se ka patur një takim të këndshëm në avion, ndërkohë që ishte nisur për në Itali. Sëbashku me të ka qenë moderatorja e “Dance With Me”, Alketa Vejsiu, cila ka ndarë një foto të tyre në rrjete sociale.

Sipas saj ka qenë rastësia që i ka bërë bashkë edhe rrugës për në Itali, pse jo duke patur edhe shoqërues njëri-tjetrin gjatë udhëtimit./Gazeta Express/