Tërmeti

Qesharake dhe e dhimbshme, shikoni si ia mbath kamarieri me tabak në duar në Tiranë VIDEO

Të tjera video nga kamerat e sigurisë tregojnë momentet e panikut që kanë përjetuar qytetarët nga tërmeti i fuqishëm që ra sot në Shqipëri.

Një kamarier e ka braktisur i pari lokalin ku shërbente, ndërsa klientët e kanë ndjekur nga pas me vrap.

Pamjet janë marrë nga kamerat e sigurisë së një qendre tregtare në Tiranë.

Kamarieri ka vrapuar bashkë me tabakanë të cilën sidoqoftë nuk e ka lëshuar nga dora për asnjë moment.

loading…