VIDEO

Publikohet VIDEO e parë e Fifit pas daljes nga Big Brother VIP

Me të dalë nga shtëpia e Big Brother VIP, Fifi ka takuar ish-banorët, Ardin Çunin dhe Palomën.

Aty pranë ishte edhe mikesha e saj më e mirë, blogerja shqiptare, Argjira Spanca.

Ka qenë Arditi ai i cili e ka publikuar një video nga ky moment kur ka takuar këngëtaren me të dalë nga shtëpia.